Były już nieoficjalne specyfikacje, były zdjęcia i grafiki prasowe samego telefonu, a teraz przyszedł czas na pudełko. Tak, pudełko, może błacha sprawa, ale istotna, bo potwierdza część danych technicznych. Wiemy między innymi jaki będzie procesor i ekran, ile będzie pamięci RAM i pamięci wewnętrznej.

Jak już zapewne wiecie, premiera Galaxy Note 5 odbędzie się już 13 sierpnia w Nowym Jorku, a informacje, które znajdują się na pudełku tylko potwierdzają tylko dane, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w sieci. Nic nie sugeruje, że opakowanie jest nieprawdziwe i jest zachowane w takim samym stylu, co to od Galaxy S6 czy Galaxy S6 Edge.

Możemy być pewni, że w środku Galaxy Note 5 znajdzie się 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor, którym zapewne będzie Exynos 7420. Potwierdza się też 4 GB pamięci RAM i 32 GB tej wewnętrznej na dane, ale na opakowaniu nie umieszczono żadnej informacji o slocie na kartę microSD, więc prawdopodobnie pamięci nie rozszerzymy. Pudełko zdradza też 5,7-calową przekątną ekranu Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD, 16-megapikselowy aparat z optyczną stabilizacją obrazu i 5-megapikselowy z przodu. Podobnie jak Galaxy S6, Galaxy Note 5 będzie wspierał LTE i bezprzewodowe ładowanie.

Pudełko Galaxy Note 5 / fot. PhoneArena
Pudełko Galaxy Note 5 / fot. PhoneArena

 

Można się spodziewać, że przez najbliższe dni będzie prawdziwy wysyp informacji o Galaxy Note 5. Premiera już w najbliższy czwartek, więc ciekawe czego jeszcze się dowiemy.

źródło: PhoneArena