Samsung Galaxy S6 Edge Plus będzie sporo większy od swojego pierwowzoru. Będzie miał podobnie zakrzywiony ekran przy dłuższych krawędziach, ale też dużo większą przekątną, która będzie sięgać tej, jaką ma Galaxy Note. Pewne jest, że w smartfonie znajdziemy te same funkcje, co w Galaxy S6 Edge, ale jak pokazują ostatnie informacje, nie zabraknie także tych nowych.

Do premiery Galaxy S6 Edge Plus zostały już tylko dwa dni, bo dokładnie w czwartek po południu ma zostać zaprezentowany. Choć tak na dobrą sprawę to już wszystko wiemy, a premiera będzie w większej mierze formalnością. Znamy już wygląd i niejednokrotnie mogliśmy wczytać się w nieoficjalną specyfikację, a teraz możemy zerknąć na wygląd interfejsu.

Galaxy S6 Edge Plus / fot. Phone Probe
Galaxy S6 Edge Plus / fot. Phone Probe

 

Wiadomo już, że funkcja People Edge i zapewne też inne opcje jak chociażby podświetlenie krawędzi ekranu, gdy ktoś do nas dzwoni, pojawią się w Samsungu Galaxy S6 Edge Plus, ale nie zabraknie też nowych funkcji, które znajdziemy tylko w tym 5,7-calowym phablecie. Na powyższej grafice można zauważyć, że oprócz ulubionych kontaktów będzie można „przypiąć do krawędzi” kilka skrótów do często używanych aplikacji. Zdjęcie główne z kolei pokazuje konkretną osobę z listy kontaktów i sześć dostępnych opcji, które umożliwiają szybkie wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości e-mail.

Liczę na to, że to nie wszystko i interfejs w Galaxy S6 Edge Plus będzie na tyle rozbudowany, by gesty i funkcje krawędziowe wpływały na jeszcze wiekszą produktywność.

źródło: Phone Probe przez PhoneArena