Pamiętacie jak kilkanaście dni temu pisałem o smartfonie Doogee F3? Wtedy jego cena sięgała 150 dolarów, co jak na smartfon z taką specyfikacją dużą kwotą nie było, ale nie każdy ma 6 stówek, by od tak sobie go kupić. A co powiecie na ponad 80-procentowy rabat? Doogee wraz z TinyDeal przygotowali coś specjalnego. 

Doogee F3 to chyba najbardziej udany smartfon tego chińskiego producenta. Nieźle wygląda, ma ośmiordzeniowego MediaTek’a z 2 GB pamięci RAM, a do tego dochodzi jeszcze świetna optyka głównego aparatu od Samsunga. LTE i najnowszy Android Lollipop. Przydałaby się tylko większa bateria (2200 mAh), ale sytuację naprawia trochę szybkie ładowanie, które w zaledwie pół godziny napełni akumulator do 70%. Tylko w jeden dzień będzie można kupić Doogee F3 z obniżką, która sięga aż 82%. Podpowiadamy jak to zrobić.

Zapamiętajcie sobie jedną datę – 18 sierpnia, godzina 11:00 czasu polskiego (17:00 czasu lokalnego). To właśnie w tym dniu w promocji „Seckill” będzie można kupić Doogee F3 za zaledwie… 29,99 dolarów, czyli równowartość około 115 złotych. W pierwszej kolejności trzeba się zapisać na co mamy czas do 18 sierpnia godziny 9:00, zalogować do serwisu, a potem tylko czekać na „godzinę zero”. Trzeba też pamiętać, że jest tylko 20 sztuk Doogee F3 w promocyjnej cenie. Wszystkie szczegóły i samą akcje możecie zobaczyć na poniższej grafice, a żeby się zapisać, trzeba kliknąć link w źródle.

Doogee F3 Seckill / fot. TinyDeal
Doogee F3 Seckill / fot. TinyDeal

 

źródło: TinyDeal