Nie tak dawno miałem okazję testować nowe słuchawki Samsung Level On Wireless, a na horyzoncie kolejny produkt z serii audio. Koreański producent chce najwidoczniej podbić rynek słuchawek, ale czy ktoś się połapie w tych wszystkich oznaczeniach? Poznajcie nowe słuchawki Samsung Level On Wireless Pro.

Do tej chwili w rodzinie słuchawek nausznych mamy dwie serie – Level On i Level Over. Level On doczekały się drugiej edycji i pod względem ergonomii oraz jakości dźwięku wypadają całkiem nieźle. Przyznam szczerze, że bardziej spodziewałem się nowych słuchawek z serii Over. Nowe On-y, jak sama nazwa wskazuje są skierowane do profesjonalistów, a raczej do audiofilów. Sprawdźmy zatem co oferują. Największą zmianą jest chyba nowy format audio – UHQA. Według zapewnień producenta jakość dźwięku jest znacznie lepsza niż do tej pory, ale będziemy mogli to sprawdzić dopiero po testach. Niewątpliwą zaletą są podwójne membrany, które mają bardziej zrównoważyć dźwięk.

Samsung Level On Pro / fot. Samsung
Samsung Level On Pro / fot. Samsung

 

Standardowo sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego, który znamy z poprzednich modeli. Nie zapomniano również o aktywnej redukcji szumów. Nowością natomiast jest tryb Talk-In. Podczas słuchania muzyki zbiera on dźwięk z otoczenia poprawiając bezpieczeństwo podczas jednoczesnego spacerowania i słuchania muzyki. Takie rozwiązanie okazuje się bardzo przydatne biorąc pod uwagę izolację od świata zewnętrznego przez słuchawki z aktywną redukcją szumów (4 mikrofony). Warto wspomnieć, że same teleskopy na których mamy muszle są składane, co możecie zobaczyć na grafice poniżej. Producent zapowiada podobny czas pracy na baterii jak w przypadku wersji Wireless On.

Samsung Level On Pro / fot. Samsung
Samsung Level On Pro / fot. Samsung

 

Słuchawki będą dostępne w dwóch kolorach – złotym i czarnym i ważą 236 gramów. Cena nie jest jeszcze znana.

źródło: Samsung