W czwartek 13 sierpnia miała miejsce polska premiera Samsunga Galaxy S6 Edge+ i niemal w tym samym czasie smartfon trafił do przedsprzedaży. Trzeba przyznać, że całkiem szybko i zupełnie inaczej niż miało to miejsce w przypadku innych topowych urządzeń Galaxy. Już możemy składać zamówienie na swoją sztukę i jak zawsze w ramach przedsprzedaży, można liczyć na jakiś gadżet. Pisałem już o bezprzewodowej ładowarce, ale teraz mam coś lepszego. 

Forma przedsprzedaży też jest nieco inna niż w ubiegłych latach. Jak dobrze pamiętacie, do takiego Samsunga Galaxy S5 dodawany był jeden ze smartwatchy Gear, do 12,2-calowego Galaxy Note Pro dostawaliśmy klawiaturę na Bluetooth, a Galaxy Note 4 był sprzedawany z „workiem” akcesoriów. Tym razem można zauważyć, że nie ma jednej, konkretnej oferty przedsprzedażowej, a każdy sklep chce przyciągnąć klienta tą swoją indywidualną. I jak dotąd, wygrał u mnie Sferis.

Samsung Galaxy S6 Edge+ do tanich smatfonów nie należy, więc gadżet w przedsprzedaży powinien obowiązkowo się tam znaleźć. A w przypadku pre-orderu organizowanego przez sklep Sferis, można liczyć na dwa dodatki. Pierwszy to oryginalny powerbank Samsunga o pojemności 11300 mAh (EB-PN915BWEGWW), który powinien około trzy razy naładować baterię w Galaxy S6 Edge+. Ciekawym rozwiązaniem jest krótki, bo zaledwie 6-centymetrowy, ale na stałe przymocowany i chowany w obudowie przewód microUSB. Drugi gadżet to przenośny głośnik Toshiba TY-SP3EU, który dysponuje łączną mocną 6W i ma wbudowany akumulator 1100 mAh, który powinien wystarczyć na około 10 godzin pracy przy głośności na poziomie 75%.

Głośnik Toshiba TY-SP3EU i powerbank Samsung 11300 mAh / fot. producent
Głośnik Toshiba TY-SP3EU i powerbank Samsung 11300 mAh / fot. producent

 

Jak dla mnie jest to obecnie najbardziej korzystna, ale też praktyczna oferta przedsprzedażowa na Samsunga Galaxy S6 Edge+.  Trwa od 14. sierpnia do 3. września, więc jest jeszcze trochę czasu, by podjąć decyzję o zakupie. Ale jeśli ktoś rzeczywiście planuje kupić „większego Edge’a”, to już pewnie ma potwierdzenie złożenia zamówienia na mailu.

Przypomnę, że wersja 32 GB została wyceniona na 3599 złotych, a za wariant dwukrotnie pojemniejszy trzeba zapłacić 3999 złotych.

źródło: Sferis