Huawei Honor 7 to jeden z ciekawszych smartfonów ostatnich miesięcy. Ma wiele wspólnego z flagowym modelem P8, ale pod kilkoma względami go przewyższa, co mogliście przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach. Smartfon zadebiutował pod koniec czerwca i w końcu wiemy, kiedy zadebiutuje w Polsce. A ta odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. 

Po światowej premierze wszyscy zastanawiali się czy smartfon zagości do Europy, a tym samym do Polski. W końcu w drugiej połowie lipca dostaliśmy potwierdzenie, że Honor 7 będzie dostępny na Starym Kontynencie, co napawało optymizmem, że zobaczymy go też na polskim rynku. Cierpliwość się opłaca, bo polska premiera zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższym poniedziałek, czyli 31. sierpnia w Warszawie odbędzie się spotkanie dla mediów, które będzie równocześnie inauguracją najnowszego Honora w Polsce. Poniedziałkowy wieczór zapowiada się bardzo ciekawie, a my będziemy na miejscu, więc na pewno możecie liczyć na fotograficzną relację.

Cena smartfonu na polskim rynku nie jest jeszcze znana, ale z pewnością dowiemy się tego na polskiej premierze. Ja liczę na kwotę w przedziale 1799 – 1999 złotych.

źródło: własne