Od kilku tygodni dostajemy coraz to więcej informacji na temat przyszłego smartwatcha od Motoroli, co może wskazywać tylko na to, że premiera jest tuż za rogiem. Jakiś czas temu widzieliśmy nową Moto 360 obok obecnej generacji smartwatcha i trzeba przyznać, że wyglądała nieźle. Najnowsza grafika tylko nas w tym utwierdza, że Moto 360 będzie jednym z lepszych smart-zegarków.

Na najświeższej grafice, która wygląda na zdjęcie prasowe, widać dwie wersje nowej Moto 360. Ta po lewej stronie jest w kolorze czarnym i prawdopodobnie ma metalową bransoletę, a kolei ta po prawej jest srebrna i posiada brązowy pasek wykonany ze skóry naturalnej. Do mnie osobiście bardziej przemawia ta druga, pewnie dlatego, że już od prawie roku noszę na nadgarstku LG G Watch R, właśnie ze skórzanym paskiem.

Widać też, że nowa Motorola Moto 360 jest znacznie smuklejsza od pierwszej generacji i bliżej jej do takiego klasycznego zegarka, który nosiliśmy jeszcze przed erą smartwatchy. W drugiej generacji przeniesiono też nieco wyżej przycisk, co ma podobno sprawić, że jego obsługa będzie bardziej komfortowa. Nie jest znana jeszcze data premiery, ale coś czuję że nowy zegarek od Motoroli zobaczymy na targach IFA 2015, które już za kilka dni odbędą się w Berlinie.

źródło: Twitter (evleaks)