Korzystacie ze słuchawki Bluetooth? Ja czasami włożę ją do ucha, gdy jeżdzę samochodem, choć ostatnio częściej zdarza mi się włączać tryb głośnomówiący. Jeśli jednak jesteście zwolenniekiem tego pierwszego rozwiązania to mam dobrą wiadomość. Jabra na tegorocznych targach IFA 2015 pokazała kilka nowych produktów, wśród których była słuchawka Bluetooth o nazwie Jabra Eclipse. Co w niej takiego interesującego?  

Targi IFA w Berlinie były miejscem premiery kilku muzycznych produktów od firmy Jabra. Można było trafić na słuchawki Jabra Sport Pace, skierowane do osób aktywnie spędzających czas, które chcą nie bieżąco kontrolować swój trening czy Jabra Halo Fusion – profejsonalny zestaw słuchawkowy z wysoką jakością dźwięku, który pozwala słuchać muzykę, ale też prowadzić rozmowy głosowe. Jednka moją uwagę przykuł inny produkt – Jabra Eclipse, a to wszystko dlatego, że był umieszczony w intrygującym pudełku, które jak się później okazało, było powerbankiem i coś na wzór etui ochronnego.

Jabra Eclipse może pracować przez trzy godziny, ale dzięki wspomnianemu etui (waży 35 g), ten czas można wydłużyć do 10 godzin. A to za sprawą wbudowanej baterii, co pozwala naładować słuchawkę w kieszeni, bez potrzeby podłączania jej do sieci elektrycznej. Eclipse waży zaledwie 5,5 grama i jest najlżejszą słuchawką Bluetooth z jaką miałem do czynienia. Co więcej, słuchawka wspiera HD Voice, ma podwójny mikrofon do niwelowania szumów otoczenia i według zapewnień producenta działa ze wszystkimi urządzeniami, które mają Bluetooth. Można ją też połączyć z aplikacją Jabra Assist App, co między innymi pomoże odnaleźć słuchawkę, gdy gdzieś ją zawieruszymy. Zestaw słuchawkowy całkiem nieźle się prezentuje, a przez to, że jest lekki i w zestawie ma wkładki Eargel, dobrze trzyma się w uchu.

Jabra Eclipse będzie dostępna w czarnym i białym kolorze. Cena? Sprzęt został wyceniony na 399 złotych i obawiam się, może to być zbyt wysoka cena jak na nasze warunki. Nie mniej, trzeba mieć też na uwadze, że to najnowszy i zarazem najlepszy monosłuchawkowy zestaw gośnomówiący Jabry, zapewniający najwyższą jakość dźwięku. Można go już zamówić w przedsprzedaży (link w źródle), ale sprzedaż właściwa ma ruszyć pod koniec tego miesiąca.

źródło: własne, informacja prasowa, Jabra

1 KOMENTARZ

  1. Sama powierzchnia mikrofonu mówi już za siebie. Jak zejdą do 200zł to dopiero będzie większe zainteresowanie chociaż nawet za 100zł można w Polsce kupić słuchawki BT które są tandetne a i tak kosztują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj