Jeśli jeszcze nie sprzedaliście swojego smartwatcha Gear S, to jest to chyba najwyższy czas, aby to zrobić. Ponieważ już za ponad tydzień rusza przedsprzedaż Samsunga Gear S2 w Polsce, zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej. Fizycznie w sklepach gadżet dostępny będzie natomiast dopiero z początkiem listopada.

Jak czytamy w informacji prasowej na stronie Samsunga, firma nareszcie zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży na terenie naszego kraju Samsunga Gear S2. Jest to świetna wiadomość dla osób, które już nie mogą doczekać się kupna najnowszego smart-zegarka z serii S. Ale do rzeczy.

Przedsprzedaż Samsunga Gear S2 w Polsce rozpocznie się 16 października i będzie trwała do 2 listopada. Na fizyczną dostępność w sklepach przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Bo dopiero od 3 listopada zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach. Jak już wspomniałem, inteligentny zegarek będzie można nabyć w dwóch wersjach – Gear S2 (w wersji sportowej) i Gear S2 Classic (w wersji klasycznej). Oczywiście oprócz wyglądu różnić się też będą ceną. Ta niestety nie została ujawniona, ze względu na to, że sklepy jeszcze ją ustalają.

Samsung Gear S2
Samsung Gear S2 / fot. Samsung

 

Więcej o samym Samsungu Gear S przeczytacie w naszych pierwszych wrażeniach klikając tutaj. Ktoś z Was planuje zakup? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, którą wersję!

Aktualizacja:

Dzisiaj o godzinie 15:00 za pośrednictwem aplikacji Periscope, Samsung przekazał informację odnośnie cen, jakie przyjdzie nam zapłacić za nowego Gear’a. Za Gear S2 w wersji sportowej zapłacimy 1499 zł, a za Gear S2 Classic 1599 zł. Dużo, mało? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami.

źródło: Samsung