Jeśli BlackBerry Priv nie okaże się sukcesem, to będzie to ostatni smartfon kanadyskiej firmy. Taką niepokojącą informację dostaliśmy kilka dni temu, ale ja o nadchodzący smartfon BlackBerry się nie martwię. BlackBerry Priv może namieszać na rynku, a im więcej zdjęć pojawia się w sieci, tym bardziej mi się podoba. Też tak macie?

BlackBerry Priv może okazać się przełomowym smartfonem, o czym więcej pisałem, gdy w sieci pojawiło się jego pierwsze zdjęcie prasowe. To może być smartfon od BlackBerry, który wreszcie spodoba się użytkownikom Androida, a to wszystko za sprawą właśnie systemu, którym ma być niemal czysty Android 5.1 Lollipop. Nie zabraknie też autorskiej klawiatury QWERTY z gestami od BlackBerry czy nietypowej, ale jednocześnie bardzo intrygującej budowy w formie slidera.

Premiera smartfonu zbliża się wielkimi krokami, bo Priv przeszedł pozytywnie weryfikację przez Bluetooth SIG, co jest jednym z ostatnich kroków, które muszą być spełnione przez wprowadzeniem urządzenia na rynek. Możemy zobaczyć też nowe zdjęcia smartfonu, które potwierdzają przede wszystkim 18-megapikselowy aparat z optyczną stabilizacją obrazu, Fast Focus i dwutonową diodą LED, ale pokazują też wygląd interfejsu aparatu, który ma układ typowy dla androidowca.

źródło: Reddit przez PhoneArena