Nie często zdarza się tak, że w miarę świeże urządzenie można kupić sporo taniej. Honor 7 trafił do Polski w ostatni dzień sierpnia, a dzisiaj można go kupić oszczędzając przy tym dwie stówki. Trzeba jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona. 

Oficjalna cena Honora 7 na polskim rynku wynosiła 1699 złotych i biorąc pod uwagę to, co oferuje ten smartfon i tak była całkiem atrakcyjna. Napisałem wynosiła, bo dzisiaj flagowy smartfon Honora można kupić 200 złotych taniej. Sklep X-KOM w dzisiejszym Gorącym Strzale oferuje Honora 7 za 1499 złotych. Jest to wersja z dual SIM i 16-gigabajtową pamięcią wewnętrzną, ale co najciekawsze, smartfon jest w chyba najbardziej pożądanej wersji kolorystycznej Mystery Grey, która przez jakiś czas nie była osiągalna w sprzedaży.

Honor 7 / fot. X-KOM
Honor 7 / fot. X-KOM

 

Jeśli zatem planujecie teraz zmienić bądź kupić nowy smartfon, to jest ku temu najlepsza okazja. Promocja zgodnie z regulaminem Gorącego Strzału trwa tylko do dzisiaj do godziny 22:00, więc jest jeszcze kilka godzin do namysłu. A w tym pewnie Wam pomoże recenzja Honora 7, która jest na galaktycznym.

źródło: X-KOM