Samsung Galaxy Note 5 swoją premierę miał 13 sierpnia tuż przed targami IFA. Mimo to producent nie zdecydował się na wprowadzenie go w Europie. Ta wiadomość z pewnością zasmuciła sporo ludzi. W tym gronie znalazłem się również ja, ponieważ mocno czekałem na następce Galaxy Note 4, którego byłem skłonny wymienić. Teraz już mi przeszło, a w sieci pojawiły się plotki, że Samsung zamierza wprowadzić Galaxy Note 5 do Europy.

W sieci pojawiły się plotki, które mówią, że Galaxy Note 5 pojawi się w Europie już w styczniu 2016 roku. Nie wiadomo na ile są to prawdziwe informacje, ale ponoć źródło jest blisko związane z rumuńskim oddziałem Samsunga. Także jakieś tam światełko w tunelu jest. Jak naprawdę będzie, okaże się wciągu najbliższych miesięcy.

Nie ulega wątpliwości, że najnowsza galaktyka z serii Note jest jednym z najmocniejszych smartfonów dostępnych na rynku. Tak przy okazji, to Koreańczycy w tym roku mocno zaszaleli i w swoim portfolio mają kilka mocnych smartfonów, między innymi: Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ i właśnie Galaxy Note 5. Niestety tego ostatniego na tą chwilę nie zobaczymy w Europie, w przeciwieństwie do pozostałych modeli. Jak sami widzicie jest w czym wybierać, tym bardziej, że konkurencja również jest mocna.

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z naszymi pierwszymi wrażeniami z obcowaniem z Galaxy Note 5, to odsyłam Was tutaj i tutaj.

źródło: Gadget-talk przez GSMArena