Jeśli ktoś planuje zamienić swój obecny zegarek na ten najnowszy od Samsunga to wreszcie jest ku temu okazja. Zgodnie z zapowiedziami, właśnie ruszyła w Polsce przedsprzedaż na nowe smartwatche Gear S2 i Gear S2 Classic, które poznaliśmy na początku września na IFA w Berlinie. Zegarki można już zamawiać, choć będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, aż trafią na nasz nadgarstek. 

Dwa smartwatche Gear S2 mają to, czego jeszcze nie miał żaden smartwatch od Samsunga, a z czego od dawna korzysta konkurencja. Mowa oczywiście o okrągłym wyświetlaczu, który sprawia, że smartwatch wygląda jak typowy zegarek, ale ma nowoczesną, technologiczną duszę. Samsung dodał jednak do tego coś jeszcze – okrągły pierścień, który znacznie usprawnia poruszanie się po menu i opcjach systemu Tizen. Działa to świetnie, co udało mi się sprawdzić na oficjalnej premierze na targach IFA 2015, więc jeśli w jakiś sposób pominęliście pierwsze wrażenia, to jest to obowiązkowa lektura do nadrobienia.

Wiem tylko tyle, że chcę ten zegarek. Pierwsze wrażenia z Samsung Gear S2 i Gear S2 Classic

Od czasu premiery mocno zastanawiałem się nad ceną, nad tym ile Samsung krzyknie sobie za nowe smart-zegarki. No i krzyknął więcej niż zakładałem. Zgodnie z oficjalną informacją, która pojawiła się w ubiegłym tygodniu za Gear S2 (SM-R720) przyjdzie nam zapłacić 1499 złotych, a wersja Gear S2 Classic (SM-R7320) ze skórzanym paskiem będzie o sto złotych droższa – 1599 złotych. Takie też ceny są w przedsprzedaży, choć na przykład w takim Sferisie czy Komputroniku o dziwo ceny są o 50 złotych niższe. Może przy takiej kwocie to niewiele, ale jeśli spojrzymy, że to trzy czteropaki dobrego piwa to już zmienia postać rzeczy.

Według informacji jakie w swojej ofercie umieścił sklep Sferiswysyłka zamówionych smartwatchy będzie realizowana od 2. listopada.

źródło: Sferis, X-KOM

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj