Najnowszy Mi Band 1s od Xiaomi z pewnością będzie hitem na miarę pierwszej generacji. Nowa opaska dopiero co została pokazana, a już spotkałem się z mnóstwem komentarzy użytkowników, którzy planują jej zakup. Jeśli jesteś wśród nich to mam dobrą wiadomość – Xiaomi Mi Band 1s trafił do przedsprzedaży. 

Xiaomi Mi Band 1s wygląda identycznie jak pierwsza generacja, a najważniejszą (i w zasadzie to chyba jedyną) zmianą jest pojawienie się pulsometru, co pozwala nam kontrolować stan naszego serca podczas aktywności fizycznych. Można zatem powiedzieć, że teraz ta opaska jest w pełni funkcjonalna, bo oprócz mierzenia pulsu, sprawdza też jakość snu, liczy kroki i kalorie, a także wibruje, gdy dostaniemy powiadomienie.

Xiaomi Mi Band 1s / fot. Xiaomi
Xiaomi Mi Band 1s / fot. Xiaomi

 

Najnowsza opaska fitness od Xiaomi trafiła właśnie do przedsprzedaży i jest dostępna między innymi w sklepie GeekBuying. Cena jest nieco wyższa niż ta zapowiadana podczas oficjalnej premiery i pewnie dlatego, że jest to przedsprzedaż, bo opaska została podobnie wyceniona w innych chińskich sklepach. Obecnie Xiaomi Mi Band 1s można zdobyć za 24,99 dolarów, czyli około 100 złotych. Z informacji umieszczonych w ofercie wynika, że zamówienia będą realizowane od 20 listopada.

źródło: GeekBuying