Pewnie wielu z Was czeka z niecierpliwością na premierę Samsunga Galaxy S7. Ja również nie mogę się doczekać tego wydarzenia, dlatego z uwagą śledzę wszystkie pojawiające się informacje na temat tego smartfona. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Galaxy S7 ma mieć mniejszą rozdzielczość aparatu, ale z większym czujnikiem, który ma wpłynąć na jeszcze lepsze robienie zdjęć. Inne plotki zaś twierdzą, że nowy flagowiec Koreańczyków dostanie aż 20 Mpix aparat, co też jest całkiem możliwe. Jeszcze inną informacją jest to, że Samsung pracuje nad odświeżeniem swojej nakładki TouchWiz oraz to, że „Es siódemkę” zobaczymy szybciej – w okolicach lutego. Teraz w sieci pojawiła się konkretna data premiery Samsunga Galaxy S7.

To już kolejne źródło, które mówi o lutym. Według najnowszych plotek, premiera Samsung Galaxy S7 zaplanowana została na 21 lutego. Wydarzenie to mamy zobaczyć na konferencji Samsunga zatytułowanej jako Galaxy Unpacked 2016 w Barcelonie. Data 21 luty wydaję się zatem bardzo prawdopodobna, a to dlatego, że tegoroczne smartfony z serii Galaxy S zostały pokazane na jeden dzień przed targami MWC 2015. Przyszłoroczne targi startują od 22 lutego i potrwają do 25 lutego. Dlatego też, kiedy poznaliśmy terminarz targów MWC 2016, każda osoba interesująca się mobilną technologią mogła przypuszczać, że właśnie w dwudziesty pierwszy dzień lutego zobaczymy Galaxy S7. Zatem najnowsze wieści, odnośnie premiery, nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem.

Pamiętajmy, że wszystkie informacje, które krążą w Internecie na temat Galaxy S7 są nieoficjalne i nie należy ich brać dosłownie. Owszem, daje to nam jakiś zarys tego czego możemy się spodziewać i pewnie duża część się sprawdzi. Pojawianie się tak dużej ilości plotek, na przykład o różnych aparatach, o różnych procesorach, czy wielkościach ekranu może świadczyć, że Samsung testuje kilka wersji Galaxy S7. Dlatego też na tą chwilę nic nie jest pewnego.

źródło: @Ricciolo1 (Twitter) przez SamMobile