Koniec roku i początek przyszłego będzie obfitował w aktualizacje urządzeń mobilnych do najnowszej wersji systemu od Google. Ostatnio poznaliśmy listę smartfonów Samsunga, które mają w najbliższych miesiącach otrzymać Marshmallow’a, gdzie wśród nich znalazł się między innymi Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy Note 5 czy nawet Galaxy S5. Teraz aktualizację potwierdził OnePlus dla wszystkich swoich smartfonów.

Na oficjalnej stronie OnePlus pojawiła się informacja, że trwają prace nad Marshmallow’em dla smartfonów tej firmy. Jak wiadomo są trzy i trzy otrzymają aktualizację, ale nie w tym samym terminie. Jak twierdzi Carl z OnePlus, użytkownicy OnePlus One i OnePlus Two mogą liczyć na aktualizacje w pierwszym kwartale przyszłego roku. OnePlus One dostanie Cyanogen OS, a nowa wersja dla drugiej generacji będzie zawierała nowe API Marshmallow’a z obsługą czytnika linii papilarnych.

Nieco inaczej jest z najnowszych przedstawicielem całej rodziny, czyli OnePlus X, który aktualizację dostanie nieco później, choć nie podano czy tez będzie to I kwartał 2016 roku. Miejmy nadzieję, że tak.

źródło: OnePlus