Xiaomi nie ma jeszcze swojego smartwatcha, ale biorąc pod uwagę inteligentne opaski to nie ma sobie równych. Każdy chyba zna Xioami Mi Band, która jest wyjątkowo tanią i dobrą opaską fitness. Niedawno poznaliśmy następcę Mi Band 1s, która dodatkowo została wyposażona w pulsometr. Od dawna z kolei chodzą słuchy o smartwatchu, który być może zostanie pokazany już na początku przyszłego tygodnia. 

Firma Xiaomi na 24. listopada zaplanowała konferencję, gdzie ma pokazać najnowsze produkty. Kilku się spodziewamy, ale zapewne dopiero w dniu premiery dowiemy się, które naprawdę zostaną zaprezentowane. Największe szanse ma Redmi Note 2 Pro, który ma być dużym smartfonem z 5,5-calowym ekranem, metalową obudową i czytnikiem linii papilarnych, ale mówi się też o drugiej generacji tabletu Mi Pad czy nowym flagowcu Xiaomi Mi5. Jak się okazuje, są też szanse na pierwszy smartwatch.

Na tę chwilę niewiele jednak o nim wiadomo. Podobno ma mieć okrągły wyświetlacz (a spróbowałby nie mieć, sic!) i ma działać pod kontrolą systemu Android Wear. Więcej z pewnością dowiemy się w przyszły wtorek lub jeszcze przed konferencją, jeśli coś wyleci do sieci.

źródło: GForGames przez PhoneArena