Pewnie już wątpiliście, że ten dzień kiedyś nastąpi. Miał być konkurs na 3333 fanów na Facebooku i poniekąd tak będzie, pamiętamy. Postanowiliśmy jednak, że zrobimy coś nowego, lepszego i prostszego, przede wszystkim dla Was. Czas na pierwszy Galaktyczny GIVEAWAY, yeah! Zobaczcie co trzeba zrobić, aby zgarnąć nowiutkie, bezprzewodowe słuchawki Samsung Level U. 

Zapytacie pewnie, czemu nie smartfon? Jasne, może kiedyś będziemy mieć takie możliwości, by co tydzień wrzucać Wam smartfon w giveaway’u, ale póki co słuchawki jak na pierwszy raz też są w porządku. I to całkiem niezłe słuchawki, bo bezprzewodowe Samsung Level U! W dodatku nie trzeba się bardzo gimnastykować żeby je zdobyć. Ale o tym za chwilę, bo najpierw kilka słów o samej nagrodzie.

Samsung Level U (EO-BG920) to bezprzewodowe słuchawki, które łączymy ze smartfonem przez Bluetooth lub przewodowo. Słuchawki są lekkie, komfortowe i stylowe, a dzięki 12mm przetwornikom zapewniają wysoką jakość dźwięku. Level U posiadają dwa mikrofony z aktywną redukcją szumu, współpracują z usługą S Voice i aplikacją Samsung Level app, a na jednym ładowaniu działają do 11 godzin w trybie rozmowy lub 10 godzin w trakcie ciągłego słuchania muzyki.

Samsung Level U / fot. Samsung
Samsung Level U / fot. Samsung

 

Jak zgarnąć słuchawki?

Zwycięzca będzie tylko jeden i zostanie wyłoniony spośród użytkowników, którzy wezmą udział w giveaway. Poniżej macie 5 sposobów na to, by wejść do rywalizacji i po chwili mieć już 8 szans na wygraną. Jedno zgłoszenie macie już na starcie, bo wystarczy kliknąć w gwiazdkę, a dwie dotatkowe szanse otrzymacie za wizytę na naszym Facebooku, dodanie galaktycznego do obserwowanych na Twitterze i udzielenie odpowiedzi na jedno proste pytanie. Ale to nie wszystko, bo za tweeta z giveaway’em możecie codziennie dostawać jedno zgłoszenie.

Giveaway trwa do 10 grudnia 9 grudnia 2015 roku, do godziny 23:59. Powodzenia!

Samsung Level U GIVEAWAY!

Zasady i warunki:

  • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
  • Nagrodą są słuchawki Samsung Level U w kolorze białym (EO-BG920BWEBUS).
  • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia). 
  • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
  • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki. 
  • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości. 
  • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.