Nowe smartwatche Samsunga już wkrótce będzie można podłączyć z większą ilością urządzeń. Nie są to jednak kolejne smartfony z Androidem, a te pochodzące od Apple. Jak się dowiadujemy, Samsung pracuje nad aplikacją Gear Manager dla iOS.

Samsung wprowadzając na rynek swoje nowe smartwatche trochę bardziej się otworzył. Otworzył się na inne smartfony, z którymi można połączyć Samsunga Gear S2 i Gear S2 Classic. Choć lista nadal jest mocno ograniczona, co jest dla mnie absurdalne, to są nieoficjalne sposoby, by nowy smartwatch podłączyć z teoretycznie niewspieranym urządzeniem. Wystarczy kilka plików apk i po sprawie. Sprawdziłem z Honorem 7 i działa jak trzeba. Niestety takim sposobem nie wrzucimy Gear Managera do iPhone’a, więc posiadaczy smartfonu „z jabłkiem” może uratować tylko dedykowana aplikacja.

Jak twierdzi serwis SamMobile, pojawienie się aplikacji Gear Manager dla iOS to nie kwestia „czy”, a „kiedy”. Szczegóły nie są znane i nie wiadomo też które generacje iPhone’ów będą wspierane, ale to dobra wiadomość dla osób, które do swojego sprzętu chcą podłączyć coś znacznie lepszego, funkcjonlanego niż Apple Watch (hejt za raz, dwa…!). Mam nadzieję, że Gear Manager trafi do App Store jeszcze w tym roku.

Czy są na sali posiadacze iPhone’ów, którzy chcą mieć też Gear S2?

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj