Pod koniec listopada wystartował pierwszy galaktyczny GIVEAWAY, gdzie do wygrania były bezprzewodowe słuchawki Samsung Level U. Były, bo już ktoś je zgarnął. Czas szybko leci i nasz mały konkurs też się już zakończył. Najwyższy czas, by poznać wyniki, czyli jednego szczęśliwca, który wygrał słuchawki. 

Pewnie od razu przesunięcie stronę niżej, by zobaczyć nazwisko zwycięzscy, ale jeszcze kilka słów ode mnie, tak tytułem wstępu. Powiem Wam szczerze, że GIVEAWAY przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i nie sądziłem, że będzie takie zainteresowanie, bo w końcu to pierwszy i trochę eksperymentalny sposób przeprowadzania konkursu na galaktycznym. Trochę statystyk. W konkursie wzięło udział kilkaset użytkowników, którzy wysłali ponad tysiąc zgłoszeń i tylko dwa z nich były błędne, bo ktoś podał zły adres e-mail. Był to pierwszy, ale mogę Wam obiecac, że z pewnością nie ostatni galaktyczny GIVEAWAY. Kolejny już niebawem!

 

ZWYCIĘZCA:

Paweł Sierzant z Wrocławia

Erwin Bożych z Warszawy

 

Zwycięzca o wygranej został poinformowany drogą mailową. My czekamy do końca tego tygodnia na informację zwrotną z adresem do wysyłki. Jeśli jednak to nie nastąpi, losowanie zostanie przeprowadzone jeszcze raz, by drugi raz wyłonić osobę, do której powędrują słuchawki. Jeżeli i tym razem się nie uda, nagroda zostanie przekazana na następną taką akcję konkursową.

W przeprowadzeniu GIVEAWAY i wyłonieniu zwycięzcy pomogła platforma Gleam, a krótki filmik z losowania zwycięzcy macie wyżej.

Aktualizacja (14.12.2015, 00:57):

Z braku kontaktu ze strony pierwszego zwycięzcy (p. Pawła), postanowiliśmy jeszcze raz wybrać kolejnego szczęśliwca. Automat platformy Gleam wylosował p. Erwina Bożych z Warszawy. Wiadomość o wygranej została już wysłana, a my czekamy do środy (tj. 16.12.2015) na odpowiedź z danymi do wysyłki.