Premiera Samsunga Galaxy S7 zbliża się wielkimi krokami. Z plotek wynika, że odbędzie się ona w lutym 2016 roku. Im bliżej tego wydarzenia tym więcej szczegółów pojawia się w Internecie. Wiemy, że Samsung pracuje nad większą wersją Galaxy S7 z dopiskiem Plus. I to właśnie tego modelu dotyczą najnowsze informacje. Otóż w sieci pojawiły się zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Plus oraz film wideo, które zdradzają wygląd nadchodzącego flagowca Koreańczyków.

Pojawiające się plotki w ostatnim czasie na temat smartfonów Galaxy S7 i jego różnych odsłon są mniej lub bardziej wiarygodne. Te najnowsze pochodzą od serwisu USwitch oraz użytkownika OnLeaks. OnLeaks już kilka razy udowodnił, że jego wycieki często mają odzwierciedlenie w rzeczywistości i wydaje się, że w przypadku zdjęć Galaxy S7 Plus może być podobnie. Oczywiście nie należy ich brać dosłownie, bo może okazać się to nieprawdą. Niemniej jednak, fotografie zdradzają prawdopodobny wygląd i kilka szczegółów.

Samsung Galaxy S7 Plus - render
Samsung Galaxy S7 Plus – render / fot. USwitch

 

Wygląd oczywiście nawiązuje do tego, który znamy z Galaxy S6. Ostatnio mówi się, że nowe smartfony z linii Galaxy S praktycznie nie będą różnić się designem od obecnej generacji. Rendery tylko to potwierdzają. Obudowa ma zostać wykonana ze szkła i metalu. W oczy rzucił się jednak nietypowy kształt przycisku Home. Jest on bardziej prostokątny i będzie występował w większym modelu Galaxy S7.

Samsung Galaxy S7 Plus - render
Samsung Galaxy S7 Plus – render / fot. USwitch

 

Spodziewamy się, że Galaxy S7 Plus zostanie zaprezentowany obok Galaxy S7 w lutym nadchodzącego roku. Smartfon ma mieć 6-calowy wyświetlacz i mierzyć 163,32 x 82,01 x 7,82 mm. W sieci pojawiło się dużo wątpliwości co do prawdziwości tych zdjęć. Dobry grafik zrobi dobre rendery na podstawie ujawnianych od czasu do czasu plotek. Niektórzy nawet twierdzą, że bardziej chodzi o Galaxy A9, który ma mieć 6-calowy ekran. Jest to całkiem możliwe, dlatego należy wszystkie te dane brać z przymrużeniem oka. Wątpię, aby Koreańczycy już teraz nie byli wstanie dochować tajemnicy odnośnie Galaxy S7 i S7 Plus.

Samsung Galaxy S7 Plus - render
Samsung Galaxy S7 Plus – render / fot. USwitch

 

źródło: USwitch przez OnLeaks