Globalna premiera Huawei Honor 7 odbyła się 30 czerwca. Potem nadeszła europejska, aż w końcu doczekaliśmy się tej polskiej. Smartfon, który stał się na krótko flagowcem, do dziś cieszy się sporą popularnością. Zawdzięcza to bardzo dobrej specyfikacji i wyglądowi – jednego z najważniejszych czynników w dzisiejszych czasach. Mimo tak krótkiej obecności na rynku Honor 7 doczekał się ulepszonej wersji.

Nowa wersja Honor 7 została wzbogacona o więcej pamięci wbudowanej i najnowszego Androida. Obecne egzemplarze posiadają tylko 16 GB pamięci ROM i Androida Lollipop. Oczywiście w planach jest Android 6.0. Ulepszona edycja Honor 7, która została dzisiaj pokazana, posiada 32 GB pamięci wbudowanej oraz najnowszego Androida 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI 4.0.

Reszta specyfikacji nie została zmieniona i jest ona taka sama jak w podstawowym modelu Honor 7. Dalej mamy do czynienia z 5,2-calowym wyświetlaczem w rozdzielczości Full HD, a do tego niezmiennie za płynne działanie odpowiada 8-rdzeniowy procesor HiSilicon Kirin 935 o taktowaniu 2,2 GHz. Wsparcie przychodzi ze strony 3 GB pamięci operacyjnej RAM i grafiki Mali-T628. Do zdjęć posłuży 20-megapikselowy aparat z tyłu i 8 Mpix z przodu. Energii dostarczy bateria o wielkości 3100 mAh.

Ulepszony Honor 7 dostępny jest w Chinach i kosztuje 309 dolarów, co na nasze daje około 1230 złotych. Naszą recenzję podstawowej wersji Honor 7 możecie przeczytać tutaj.

źródło: FoneArena przez PhoneArena