Honor 7 swoją premierę miał pod koniec czerwca. Od tego czasu smartfon zbiera same pozytywne komentarze. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jest to naprawdę świetny sprzęt. Chińczycy postawili nie tylko na bardzo dobrą specyfikację, ale także na wygląd. Coraz częściej chińskie firmy skupiają się też na wsparciu swoich smartfonów. Dobrym przykładem jest właśnie rozpoczęcie aktualizacji Honor 7 do najnowszego Androida Marshmallow w Indiach.

Android 6.0 Marshmallow dla Honor 7 był tylko kwestią czasu. Pewnie pamiętacie, że dwa tygodnie temu została zaprezentowana ulepszona wersja Honor 7. Oprócz większej pojemności wbudowanej pamięci, ulepszony Honor 7 dostał też najnowszego Androida. Innym czynnikiem przemawiającym, że Marshmallow zbliża się wielkimi krokami, było zapowiedzenie przez Chińczyków beta testów w Wielkiej Brytanii.

Nowe oprogramowanie w pierwszej kolejności trafiło do Indii. Aby w ogóle otrzymać update, indyjscy użytkownicy muszą najpierw zarejestrować swoje smartfony podając numer IMEI i obecną wersję oprogramowania. Po tych czynnościach będą mogli pobrać Androida 6.0 Marshmallow za pomocą OTA, która pojawi się w ciągu dwóch dni od czasu rejestracji.

Oczywiście trzymamy rękę na pulsie i jeśli aktualizacja będzie dostępna w Polsce, to Was o tym poinformujemy. Korzystając z okazji, zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją Huawei Honor 7.

źródło: IndianEXPRESS przez GSMArena