W zeszłym tygodniu Samsung udostępnił Androida 6.0 Marshmallow w wersji beta dla Galaxy S6 i Galaxy S6 edge. To oznacza, że finalna wersja najnowszego Androida na te urządzenia zbliża się wielkimi krokami. Udostępnienie oprogramowania beta umożliwiło nam poznać jak wygląda Android 6.0 na tych urządzeniach.

Serwis SamMobile udostępnił sporo zdjęć z Galaxy S6 i S6 edge w roli głównej, którym wgrano Androida 6.0 Marshmallow w wersji beta. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak finalna wersja będzie się prezentować. Jak sami widzicie, nowa wersja zielonego robocika przynosi wiele zmian w interfejsie. Pasek stanu, na którym pojawiają się powiadomienia, będzie w kolorze białym, a nie niebieskim jak jest obecnie. Zmian doczekały się również niektóre ikony aplikacji. Jeśli komuś nie spodoba się nowy wygląd Androida 6.0 Marshmallow, zawsze będzie mógł zmienić motyw, a tych coraz więcej przybywa. Inną zmianą, a raczej dodatkiem, jest dodanie w aparacie w trybie Pro czasu otwarcia migawki.

Jakby nie patrzeć zmian jest dosyć sporo. Aktualizacja Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 edge będzie niewątpliwie zauważalna dla posiadaczy tych modeli. To chyba dobrze, nie? Niestety nie wiadomo jaki kraj będzie pierwszy i kiedy dokładnie nowe oprogramowanie trafi do S6 i S6 edge. Śledźcie nasz profil na Twittrze, Facebooku i naszą stronę, to dowiecie się o tym jako jedni z pierwszych. Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć, to odsyłam do źródła.

źródło: SamMobile