Mogłoby się wydawać, że natłok nowych informacji na temat serii Galaxy S7 od Samsunga w ostatnich dniach jest zwieńczeniem rychłej premiery już na targach CES, które startują w tym tygodniu. Niestety nic nie zapowiada, aby tak miało się stać. Dalej najprawdopodobniejszym terminem jest MWC. Tymczasem w Internecie pojawiło się zdjęcie pokazujące specyfikację Samsunga Galaxy S7 edge+. Potwierdza ona Snapdragona 820 oraz główny aparat w rozdzielczości 12 Mpix.

Pamiętacie jak pisaliśmy o tym, że Galaxy S7 będzie miał mniejszą rozdzielczość głównego aparatu (12 Mpix), ale za to większy czujnik? Jeśli nie, to odsyłał Was do tego wpisu. Dzisiejsze plotki, a konkretniej nowe zdjęcie, które widzicie na dole, potwierdzają obecność mniejszego 12 Mpix aparatu. Dodatkowo mamy też potwierdzenie, że następca linii Galaxy S6 otrzyma najnowszy procesor od firmy Qualcomm, a mianowicie Snapdragona 820. Pewne jest, że nie mamy tutaj do czynienia ze smartfonem z autorskim procesorem Samsunga. Wyraźnie wskazuje na to grafika Adreno 530. Nowy Exynos 8 współpracuje z grafiką MaliT880MP12. Nadchodzące flagowe smartfony Koreańczyków mają być pierwszymi urządzeniami ze Snapdragonem 820. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Z takich jeszcze ciekawych informacji dowiadujemy się o 4 GB RAM (bez zmian w stosunku do obecnych urządzeń).

fot. GadgetzArena
fot. GadgetzArena

 

Na fotografii widać również oznaczenie kodowe smartfona, a mianowicie Samsung SM G93. Sądzi się, że jest to Galaxy S7 edge+. Kolejna specyfikacja ma obejmować 5,7-calowy ekran w rozdzielczości QHD, czyli tak samo jak w obecnej generacji. Mamy więc sprzeczne dane z tymi ujawnionymi niedawno. Twierdziły one, że większy model Galaxy S7 będzie miał 6-calowy wyświetlacz. Z drugiej jednak strony pokrywają się one z tymi, które poznaliśmy jeszcze wcześniej. Tak na marginesie, to dużo informacji jak na jedno zdjęcie, nie sądzicie?

Wszystkie te informacje są nieoficjalne i nie wiemy na ile są one prawdziwe. Wiadomo jest, że w najbliższych tygodniach, a nawet dniach, pojawi się ich jeszcze więcej. Będą się pokrywały i pewnie też będą ze sobą sprzeczne. Musimy po prostu poczekać do dnia premiery, wtedy dowiemy się wszystkiego.

na zdjęciu głównym Samsung Galaxy S6 edge+
źródło: GadgetzArena przez GSMArena