Pod koniec listopada ubiegłego roku wystartowaliśmy z pierwszym galaktycznym GIVEAWAY i w sumie to nie spodziwałem się, że taka forma konkursu będzie tak ciepło przez Was przyjęta. Ale nie ma się co dziwić, bo każdy lubi łatwe wygrane, a umówmy się, nie trzeba dużo główkować, by wziąć udział w tego typu akcjach. Tydzień temu przywitaliśmy Nowy Rok i poniekąd też z tej okazji mamy kolejny giveaway. Tym razem do zgarnięcia najnowsza opaska aktywności od Xiaomi! 

Xiaomi Mi Band 1s jest nagrodą, którą można zdobyć w tym konkursie. Jeśli jeszcze kogoś ominęła informacja co to za urządzenie to szybko wyjaśniam. To druga generacja opaski aktywności od chińskiego Xiaomi, która dodatkowo została wyposażona w pulsometr. W połączeniu ze smartfonem i dedykowaną aplikacją może informować nas o przychodzących połączeniach i wiadomościach, monitorować stan naszego snu, liczyć kroki i kalorie, a właśnie za pomocą pulsometru tez mierzyć szybkość bicia naszego serca. Pierwsza opaska stała się niezwykle popularna trafiając do milionów użytkowników i z drugą zapewne będzie podobnie.

Xiaomi Mi Band 1s / fot. Xiaomi
Xiaomi Mi Band 1s / fot. Xiaomi

 

Już niebawem przeczytacie pełną recenzję Xiaomi Mi Band 1s, a tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami.

Jak zgarnąć Xiaomi Mi Band 1s?

Zwycięzca będzie tylko jeden i zostanie wyłoniony spośród użytkowników, którzy wezmą udział w giveaway. Poniżej macie 7 sposobów na to, by wejść do rywalizacji i po chwili mieć sporo szans na wygraną. Jedno zgłoszenie macie już na starcie, bo wystarczy kliknąć w gwiazdkę, a dwie dotatkowe szanse otrzymacie za wizytę na naszym Facebooku, dodanie galaktycznego do obserwowanych na Twitterze i udzielenie odpowiedzi na jedno proste pytanie. Jednak to nie wszystko, bo za tweeta z giveaway’em możecie zgarnąć aż 3 zgłoszenia. Kolejne cztery punkty (codziennie!) zostaną przypisane do Waszego konta jeśli wejdziecie na stronę galaktycznego i stronę Xiaomi.com.pl, dzięki której mamy dla Was nowiutkiego Mi Banda.

Giveaway trwa do niedzieli, 17 stycznia 2016 roku, do końca dnia. Powodzenia!

Xiaomi Mi Band 1s GIVEAWAY!

ZASADY I WARUNKI:

  • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
  • Nagrodą jest nowa, fabrycznie zapakowana opaska Xiaomi Mi Band 1s w kolorze białym (XMSH02HM).
  • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
  • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
  • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
  • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
  • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Opaska Mi Band 1s w konkursie jest do zdobycia tylko jedna, ale jeśli zastanawiacie się nad zakupem, warto odwiedzić stronę Xiaomi, gdzie Xiaomi Mi Band 1s jest za 129 złotych z szybką wysyłką z Polski.