Kilka tygodni temu była już podobna promocja i co ciekawe, w tym samym serwisie. Wtedy z powodu innych obowiązków jakoś mi to umknęło, a pisanie o jednodniowej promocji wieczorem po prostu mijało się z celem. Teraz jest inaczej. Drugą generację Google Chromecast można kupić trochę taniej niż normalnie w sklepach. 

Ok, ale na samym początku trzeba sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie – Czym właściwie jest ten cały Chromecast? Brzydko mówiąc to antena do wysyłania multimediów do telewizora. Jeśli jednak ubierzemy to w ładniejsze słowa, Chromecast 2015 to niewielkie urządzenie od Google’a, które zamieni niemal każdy telewizor z przynajmniej jednym wolnym złączem HDMI w Smart TV, bez wydawania sporej ilości gotówki. Wystarczy wpiąć to małe ustrojstwo do HDMI w telewizorze, podłączyć do prądu i połączyć przez Wi-Fi z Internetem. Jak już będzie po wszystkim to wrzucamy apkę na smartfon, tablet czy komputer i „castujemy” multimedia na ekran telewizora. Dzięki aplikacji mamy też dostęp do takich usług jak YouTube, Netflix, HBO GO czy Google Play Movies, a także wyświetlania ekranu urządzenia mobilnego na TV. Poza tym nowy Google Chromecast wspiera Wi-Fi w standardzie ac i zakres 5 GHz, przez co zapewnia szybsze i stabilniejsze połączenie.

Google Chromecast 2015 / fot. Google
Google Chromecast 2015 / fot. Google

 

Na pewno kojarzycie serwis iBood, gdzie pojawiają się jednodniowe oferty na przeróżne produkty. Zaglądam tam niemal codziennie zaraz po północy, bo czasami rzeczywiście można wyhaczyć coś dobrego. Tym razem znowu przyszedł czas na najnowszego Chromecasta. Google Chromecast 2015 jest już dostępny w naszym kraju i trzeba na niego wydać 199 złotych. Można przyjąć, że jest tani i raczej nie ma co liczyć, że będzie tańszy, no chyba, że właśnie w takiej promocji jak dzisiaj. W dzisiejszej ofercie można go zgarnąć za 159,90 złotych razem z wysyłką kurierską. Pamietajcie jednak, że oferta jest ważna tylko do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów, co przy niższej cenie nie powinno stanowić problemu. Realizacja wysyłek przewidziana jest na 18-ego stycznia.

Chętni? Jak coś to link do oferty w źrodle.

źródło: iBood