Honor Holly zadebiutował już przeszło rok temu i był chyba pierwszym budżetowcem Honora na polskim rynku. I trzeba przyznać, że był całkiem udaną propozycją jak na cenę nieprzekraczającą 500 złotych. Teraz przyszedł czas na jego następcę, który pod kilkoma względami jest dosłownie dwa razy lepszy. Zobaczcie co ma do zaoferowania Honor Holly 2 Plus.

Z tej dwójki i plusa w nazwie pewnie większość się śmieje i z ironicznym wyrazem twarzy spogląda w kierunku Samsunga. Jednak w przypadku nowego smartfonu, rzeczywiście dwójka może świadczyć o sporym progresie, bo pod nazwą kryje się między innymi dwukrotnie większa pamięć RAM, bo ma 2 GB i dwa razy pojemniejsza bateria – 4000 mAh zamiast 2000 mAh. A i pod plusa też można coś podpiąć, bo Honor Holly 2 Plus dostał też czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735P (1,3 GHz) z mocniejszym układem Mali-T720 i wsparcie dla łączności LTE.

Honor Holly 2 Plus / PhoneRadar
Honor Holly 2 Plus / PhoneRadar

 

Nie zapomniano też o obecności trybu dual SIM, co oferował poprzednik. W smartfonie jest 13-megapikselowy aparat główny i 5 megapikseli z przodu, a na dane użytkownika udostępniono 16 GB pamięci wewnętrznej, pomniejszonej o rozmiar systemu i aplikacji.

Honor Holly 2 Plus ma kosztować około 125 dolarów i patrząc na parametry, trzeba przyznać, że został odpowiednio wyceniony. Jako ciekawostkę warto dodać, że producent przyznaje 15-miesięczną gwarancję i darmową wymianę pękniętego przypadkowo ekranu, jeśli taka usterka pojawi się w ciągu pierwszego miesiąca.

źródło: GSMArena przez Tabletowo