Niektórzy już wiedzieli, inni mogli się domyślać, ale teraz mamy stuprocentową pewność, gdzie i kiedy poznamy „The Next Galaxy”. Choć nie zostało to powiedziane wprost, wszyscy już wiemy o jakie smartfony jest to całe zamieszanie. Samsung oficjalnie potwierdził premierę swojego przyszłego flagowca, która odbędzie się na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Kiedy dokładnie?

Samsung na oficjalnym kanale YouTube, ale też za pośrednictwem Twittera oficjalnie poinformował o premierze swojego kolejnego urządzenia z linii Galaxy S. Jak to zwykle bywa, film za dużo nam nie zdradza, ale biorąc pod uwagę czas i miejsce wydarzenia, możemy być pewni, że właśnie w Barcelonie na targach MWC 2016 zobaczymy Samsunga Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Konferencja Samsung Galaxy Unpacked 2016 zaplanowana jest na 21 lutego i choć konkretna godzina nie została podana, stawiam, że wszystko rozpocznie się około godziny 17:00-18:00.

Samsung Galaxy Unpacked 2016 / fot. Samsung
Samsung Galaxy Unpacked 2016 / fot. Samsung

 

O przyszłym flagowcu (choć z racji dwóch modeli może powinienem napisać przyszłych flagowcach), wiemy już niemal wszystko, bo spekulacji i mniej lub bardzije prawdopodobnych plotek w ostatnim czasie nie było końca. Najciekawsze, choć nie do końca „branżowo poprawne” były te, które pojawiły się dwa dni temu, bo mogliśmy zobaczyć Galaxy S7 i Galaxy S7 edge w całej okazałości. Potwierdziły się też najważniejsze parametry techniczne obu modeli i w skrócie można napisać, że jest na co czekać.

źródło: SamsungMobile (Twitter)