Według najnowszych źródeł firma Apple zamierza już za sześć tygodni pokazać światu swoje nowe produkty. W sieci mówi się, że będzie to 4-calowy iPhone 5se, tablet iPad Air 3 i odświeżony Apple Watch, o których z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji.

Nowe urządzenia z nadgryzionym jabłkiem mamy zobaczyć najprawdopodobniej 15 marca we wtorek na specjalnej konferencji. Osoby obecne na tym wydarzeniu i te oglądające w Internecie mają być świadkami premiery 4-calowego iPhone’a 5se (występującego niedawno pod nazwą iPhone 6c, a nawet 7c), nowego iPada Air 3 i drugiej generacji smartwatcha, czyli Apple Watch 2. W tej chwili wszystkie te informacje są nieoficjalne, dlatego należy je brać z przymrużeniem oka, bo w ciągu tych kilku tygodni może pojawić się jeszcze więcej sprzecznych informacji co do daty premiery, a nawet specyfikacji.

Na dziś wiadomo, że iPhone 5se będzie miał wspomniany 4-calowy wyświetlacz, procesor A9, ulepszone wsparcie dla kamer, nowe rozwiązania i/lub zastosowania dla zdjęć Live Photos oraz dla Apple Pay. Jeśli chodzi o ceny, to mają one być takie same jak w przypadku iPhone’a 5s, czyli startować będą od 450 dolarów za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej. Pojawić się ma również model z 64 GB pamięci flash.

Apple iPad Air 3 będzie znaczącą wersją z 9,7-calowym ekranem od czasu debiutu iPada Air 2 z końcem 2014 roku – zaznacza źródło. Oczekuje się także, że w nowym iPadzie Air 3 pojawią się funkcje z iPada Pro, takie jak ulepszone głośniki, czy Smart Connector, co może świadczyć, że mniejsza klawiatura smart jest w drodze. Z innych plotek dowiedzieliśmy się, że nowy tablet ma dostać też lampę LED.

Ostatnim urządzeniem, które zobaczymy to Apple Watch 2. W nowej generacji smartwatcha amerykański gigant skupi się na nowych zespołach i oprogramowaniu. To jest raczej pewne, bo tutaj jest jeszcze sporo do zrobienia, bądź poprawienia, i nie mam tutaj na myśli tylko smart-zegarka od Apple. Jeśli chodzi o design to pojawią się nowe kolory wymiennych pasków dla sportowej wersji, czy zupełnie nowy Apple Watch wykonany z nowego materiału.

źródło zdjęcia tytułowego: flickr
źródło: 9to5Mac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj