Często bywa tak, że przed premierą topowego smartfonu od Samsunga, pojawiają się tapety. Można to uznać, za taki pierwszy „leak” dotyczący oprogramowania. Jak pamiętam, chyba nie było takiego smartfonu od czasu Galaxy S II, którego ominęła by ta akcja. Do premiery Samsunga Galaxy S7 i Galaxy S7 edge pozostało niecałe 2 tygodnie, ale już możecie wrzucić na swój smartfon tapety z tego flagowca.

Zmiana tapety to chyba najszybszy sposób, by trochę odmienić wygląd swojgo urządzenia. Są oczywiście motywy, paczki z ikonami czy całe tak zwane launchery, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dorzucić do tego wszystkiego jeszcze ciekawą tapetę. A ta – a w zasadzie te, bo tapet jest kilka – z Samsunga Galaxy S7 wyglądają całkiem nieźle i mogą się świetnie prezentować na ekranie smartfonu, szczególnie jeśli jest to AMOLED.

Tapet łącznie jest 13 i można je pobrać z linka w źródle. Jeśli chcecie to zrobić szybciej, wszystko za jednym razem, możecie skorzystać z linku zastępczego, który też znajduje się poniżej. I to by było na tyle, bo co tu więcej można napisać o samych tapetach 🙂

źródło: SamMobile (Forum)
Tapety z Galaxy S7 (mirror)