Kolejny smartfon otrzymał aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego od Google, czyli Android 6.0 Marshmallow. Jak już wiecie po przeczytaniu tytułu jest to druga generacja smartfonu Motorola Moto G, czyli ta wersja, która zadebiutowała na rynku w 2014 roku.

Motorola, która jest od jakiegoś czasu pod skrzydłami firmy Lenovo i jest jedną z tych firm, które w miarę szybko aktualizują swoje smartfony. Jest to oczywiście dobra sytuacja, bo niektóre firmy jeszcze do tej pory nie zaktualizowały swoich flagowców, co jest absurdem i nie powinno mieć w dzisiejszych czasach miejsca. Ale do rzeczy.

Jak donoszą zagraniczne serwisy, rozpoczął się proces udostępniania aktualizacji Android 6.0 Marshmallow dla Motoroli Moto G drugiej generacji, po tym jak kilka tygodni temu do testów została udostępniona wersja beta. Należy tutaj dodać, że Marshmallowa dostanie zarówno model 3G, jak i LTE. Na tę chwilę na aktualizację mogą liczyć użytkownicy mieszkający w Indiach, bo tam w pierwszej kolejności wystartowała owa aktualizacja.

Nowa aktualizacja przynosi oczywiście poprawki systemu i odmieniony wygląd. Nie wiemy niestety, kiedy Android 6.0 Marshmallow trafi na polskie modele Moto G 2. generacji. Oczywiście jeśli się pojawi, to Was o tym poinformujemy.

źródło: Motorola przez GSMArena