Targi MWC zbliżają się wielkimi krokami i to właśnie tam mamy zobaczyć między innymi flagowy smartfon Samsunga, a w zasadzie to dwa bo będzie też wersja z zakrzywionym ekranem. Galaxy S7 i Galaxy S7 edge nie są już dla nas dużym zaskoczeniem, bo przez liczne przecieki znamy je całkiem dobrze zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Po prostu wiemy, czego mamy się spodziewać. 

Dzisiaj zostaje poruszona kwestia kolorów nowych smartfonów. Jak dobrze pamiętacie, ubiegłoroczne flagowce były dostępne w trzech kolorach – białym, czarnym i złotym, ale były też wersje unikalne (tak można je nazwać), gdzie Galaxy S6 miał niebieski kolor obudowy, a Galaxy S6 edge szmaragdowy.  Nowe zdjęcia wskazują na to, że z Samsungiem Galaxy S7, może być podobnie, przynajmniej w kwestii tych podstawowych wariantów kolorystycznych.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z Galaxy S7 w kolorze złotym. Widać, że nie są to już prasowe rendery, a prawdziwe fotografie, których w najbliższych dniach można spodziewać się więcej. No cóż, taka branża. Fotografie potwierdzają, że dużych zmian w wyglądzie nie będzie i dobrze, bo po co zmieniać coś, co było dobre. W końcu Galaxy S6 był wykonany jak na flagowca przystało. Można też zauważyć, że tył będzie podobnie zaokrąglony jak w Galaxy Note 5, a aparat rzeczywiście nie będzie aż tak bardzo wystawał z obudowy.

Premiera Samsunga Galaxy S7 i Galaxy S7 edge najpewniej odbędzie się 21 lutego na gali Unpacked. Na pewno tam będziemy.

źródło: pisapapeles