Jesteśmy już w Barcelonie i z niecierpliwością czekamy na targi Mobile World Congress 2016. Zanim jednak drzwi oficjalnie się otworzą jest czas pełen konferencji, spotkań dla dziennikarzy i oczywiście premier nowych urządzeń. Nie ulega wątpliwości, że już jutro poznamy najnowszego flagowca Samsunga i choć już sporo wiemy, mam nadzieję, że Koreańczycy nas czymś zaskoczą. Jeśli chcecie razem z nami śledzić to, co wydarzy się na Samsung Unpacked 2016, to zapraszamy wszystkich tutaj w najbliższy niedzielny wieczór. Będzie relacja live!

Jak sięgam pamięcią, to jeszcze chyba tak nie było, by na chwilę przed premierą nowy smartfon był tak dobrze znamy. Owszem, wcześniej były zdjęcia, ale jedno czy dwa, kilka szczegółów doty i tyle. Ale już nie chodzi o zdjęcia, które pojawiają się wręcz lawinowo każdego dnia, ale też dosyć szczegółową specyfikację. Skoro na wszystkich zdjęciach Galaxy S7 wygląda tak samo, to takiego urządzenia możemy się spodziewać na Unpacked. Widać, że sporo osób nie wytrzymało i mimo podpisania umowy poufności pokazało, to co powinniśmy zobaczyć dopiero w niedzielę. Wierzę jednak, że nie wszystkie karty zostały odsłonięte i coś podczas konferencji nas mocno zaskoczy.

Konferencja Samsung Unpacked 2016 odbędzie się w niedzielę 21 lutego 2016 roku, a jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Jak już wspomniałem, będziemy prowadzić realację na żywo, by na bieżąco komentować wszystko, co dzieje się na konferencji. W związku z tym, serdecznie zapraszam Was do tego artykułu jak tylko rozpocznie się konferencja, by niczego nie przegapić i razem z galaktycznym śledzić premierę Galaxy S7. Unpacked 2016 jest też streamowany na żywo, więc możecie konferencję oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie czy na czym tam tylko chcecie – wystarczy włączyć ją powyżej bądź kliknąć w link.

Jeszcze kilka spraw czysto informacyjno-organizacyjnych. Relacja nie wymaga odświeżania całej strony, bo to okno co widzicie poniżej, będzie aktualizowało się samo, jak tylko wskoczy jakaś nowa wiadomość, dodatkowo podświetlając się na niebiesko. W przeprowadzeniu całej akcji pomaga nam usługa 24liveblog. Oczywiście w trakcie transmisji sekcja komentarzy pod spodem jest do Waszej dyspozycji, ale możecie też komentować wpisy w relacji, logując się za pomocą Twittera, Facebooka lub nowego konta (podobnie jak w Disqusie). Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że Wi-Fi na konferencji nie zawiedzie, a w razie czego mobilne LTE będzie miało na tyle dobry zasięg, by przeprowadzić relację.


Łączność na MWC 2016 w Barcelonie zapewnia T-Mobile