Trwają targi MWC, na których pokazywane są najnowsze produkty. Niektóre firmy już pokazały swoje nowości na ten rok, między innymi Alcatel, LG i Huawei. Wciąż czekamy na wydarzenie Sony, które odbędzie się dopiero jutro o godzinie 8:30, na której ponoć mamy poznać Xperii C6. Jak się dzisiaj okazało ma to nie być jedyna nowość, ponieważ w sieci pojawiło się zdjęcie Xperii PP10, która zadebiutuje prawdopodobnie właśnie na MWC.

Sony Xperii PP10 to całkiem nowy smartfon, o którym dopiero dzisiaj się dowiedzieliśmy. Jak widać z fotografii, Sony nadal będzie kontynuować stary, znany wygląd ze swoich smartfonów. Nie macie wrażenia, że jest to już nudne? Mogli by już coś pokazać nowego, coś co wniesie nieco świeżości w wygląd. Cieszy jednak to, że Xperii PP10 nie będzie się palcować, wygląda to na matowe szkło. Dodatkowo szkło na krawędziach ma być zaoblone, co wpłynie na pozytywne odczucia wizualne. Z takich charakterystycznych rzeczy dla serii Xperia, widać jeszcze przycisk zasilania, który jest podobny do tego w Xperia Z5 oraz fizyczny spust migawki aparatu.

Evan Blass, który jest źródłem tego przecieku nie jest pewny, czy nazwa Xperii PP10 to oznaczenie kodowe, czy ostateczna nazwa urządzenia. Niestety poza wyglądem i nazwą nic więcej o tym smartfonie nie wiadomo. Przypuszcza się, że zobaczymy go na jutrzejszej konferencji Sony podczas targów MWC 2016. Sami Japończycy nie zdradzili żadnych szczegółów, więc praktycznie nie wiemy czego się spodziewać. Jutro wszystko się wyjaśni.

źródło: @evleaks (Twitter) przez GSMArena