Branża zajmująca się mobilną technologią, ale nie tylko, już pewnie nie może doczekać się konferencji firmy Apple. Wiemy, że ta odbędzie się już za tydzień w poniedziałek 21 marca i właśnie na niej powinniśmy się spodziewać prezentacji 4-calowego iPhone’a 5se oraz nowego 9,7-calowego iPada Pro. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia, które prezentują wygląd iPhone 7.

Zdjęcia iPhone 7 pochodzą od jednego ze źródeł serwisu Nowhereelse.fr, dzięki którym możemy dostrzec tylko kilka drobnych zmian. Od razu, gdy spojrzymy na fotografie, powinniśmy wyhaczyć zmianę położenia anten, które znajdują się teraz bliżej górnej i dolnej krawędzi. Finalnie prezentuje się to lepiej niż w iPhonie 6s, gdzie anteny „przecinają” obudowę ingerując znacznie w wygląd, co wielu osobom nie przypadło do gustu. Nie wiem czy pamiętacie, ale w przeszłości pojawiły się głosy, że anteny w nowym iPhonie zostaną przeprojektowane, wygląda więc na to, że nowe źródło to potwierdza.

fot. NWE
fot. NWE

 

Zdjęcia pokazują także, że kolejna generacja iPhone’a będzie miała większy obiektyw i ulokowany zostanie bliżej lewej krawędzi w stosunku do iPhone’a 6s. Tutaj warto poruszyć temat podwójnej kamery. Niektóre plotki twierdziły, że taka technologia pojawi się w nadchodzącej siódmej generacji iPhone’a. Jak widać na przykładzie nowych zdjęć, podwójnego aparatu nie będzie. Choć z drugiej strony zdjęcia pokazują tylko i wyłącznie podstawowy wariant, a podwójną kamerę ponoć zobaczymy w iPhonie 7 Pro.

fot. NWE
fot. NWE

 

Podsumowując już, to nie zapowiadają się jakieś istotne zmiany w wyglądzie kolejnej odsłony smartfona od Amerykanów. Dalej będzie kontynuowany design obecnej serii, co moim zdaniem jest dobre. Dobrze, że Apple nie powróci tutaj do wyglądu z iPhone’a 5s, jak to ma uczynić w przypadku iPhone’a 5se.

źródło: NWE przez FoneArena