Honor 7 swoją premierę miał pod koniec czerwca ubiegłego rokuu. Od tego czasu smartfon zbiera same pozytywne komentarze i nie ma się czemu dziwić, bo to naprawdę świetny sprzęt. Chińczycy postawili nie tylko na bardzo dobrą specyfikację, ale także na wygląd i bardzo przystępną cenę. Coraz częściej chińskie firmy skupiają się też na wsparciu swoich smartfonów. Dobrym przykładem jest udostępnienie pod koniec grudnia aktualizacji Android Marshmallow dla użytkowników w Indiach. Teraz wreszcie przyszła pora na Honor 7 w Europie.

Informacje, że Honor 7 w Europie otrzymał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow, najnowszego systemu od Google, dostaliśmy za pośrednictwem Twittera. Nowe oprogramowanie jest dostępne od wczorajszego wieczora i trzeba mieć na uwadze to, że nie wszyscy mogą dostać aktualizacje jeszcze dzisiaj. Jest to stopniowe wdrażanie, więc ci co mają ten model muszą uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości.

Ważną informacją jest też to, że aktualizacja jest dostępna w trybie OTA, tak więc będzie można pobrać nowe oprogramowanie w bardzo wygodny sposób. Piszę o tym, ponieważ użytkownicy mieszkający w Indiach, aby pobrać Androida Marshmallow musieli najpierw zarejestrować swoje smartfony podając numer IMEI i obecną wersję oprogramowania. Całkiem możliwe, że i europejscy użytkownicy będą musieli wykonać takie czynności.

Na koniec zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją smartfonu Honor 7.

źródło: HonorEU (Twitter)