Jako wielki fan całej marki czuje się zobowiązany poinformować o tym, co właśnie nastąpiło. W Sklepie Play pojawiła się nowa gra sygnowana słynnym logiem duńskiego producenta klocków. LEGO Jurrasic World to kolejna przygoda osadzona w filmowych realiach. Tym razem przeniesiemy się do świata pełnego dinozaurów stworzonego przez Stevena Spilberga.

Fenomen gier LEGO jest dla wielu nie do końca zrozumiały. Zacofane graficznie produkcje z reguły przeznaczone dla dzieci nie są czymś, przy czym da się świetnie bawić? Otóż nie, zarówno młodsi odbiorcy, jak i całkiem starsi gracze znajdą tutaj coś dla siebie. Gry LEGO to raj dla miłośników wszelkiej maści zbieractwa. Struktura poziomów wymusza na nas przechodzenie kilka razy tego samego fragmentu rozgrywki, aby odkryć wszystkie ukryte tutaj sekrety.

Jeśli ktoś nie miał nigdy styczności z grami z serii powinien jak najszybciej się nimi zainteresować tym bardziej, że słyną one ze świetnego poczucia humoru i łamania konwencji. W Sklepie Play na chwilę obecną znajdziemy kilka ciekawych tytułów począwszy od LEGO Batmana na LEGO Władcy Pierścieni kończąc. Z pewnością dla wielu ceny gier mogą okazać się zbyt wysokie, ale warto wypatrywać promocji, o których będziemy informować na bieżąco.

LEGO Jurrasic World jest dostępny w Google Play za ponad 23 złotych i powiem szczerze, że sam prawdopodobnie zdecyduję się na zakup. Gry z serii oferują wiele godzin rozgrywki i nagradzają wytrwałych odblokowanymi postaciami czy innymi osiągnięciami. Jurrasic World oferuje nam historie znane z czterech filmów Spilberga, co w bardzo ciekawy sposób spaja fabułę. Podobnie było w przypadku Władcy Pierścieni, gdzie cała trylogia została przedstawiona jednolicie i nie mieliśmy wrażenia, że gramy w każdą część z osobna.

Polecam samemu sprawdzić jedną z gier LEGO i przekonać się, czy konwencja nam odpowiada, tym bardziej, że te tytuły są wprost stworzone na urządzenia mobilne, a sama rozgrywka jest bardzo wygodna. LEGO Jurrasic World można pobrać poniżej. Miłej zabawy!

pobierz-z-google-play