Powoli kończy nam się kwiecień, miesiąc w którym poznaliśmy kilka ciekawych i kilka nudnych smartfonów. W tej chwili żadne plotki, czy przecieki nie wskazują na to, że jeszcze w tym miesiącu jakiś producent pokaże swoje urządzenie, choć tutaj nie możemy być do końca pewni, bo taki HTC One S9 został pokazany niespodziewanie. Wiadomo jednak, że wraz z nowym, nadchodzącym miesiącem poznamy kolejne smartfonowe nowości. Firma Motorola właśnie zapowiedziała swoją majową konferencję, na której mamy poznać kolejną generację Moto G, czyli nic innego jak Motorola Moto G 4th gen.

Z zaproszenia wiemy, że konferencja Motoroli odbędzie się dokładnie 17 maja w stolicy Indii, w New Delhi. Niestety z zaproszenia nie dowiadujemy się żadnych szczegółów na temat nowości jakie szykuje dla nas producent. Jedynie możemy domyślać się, że na tej imprezie poznamy Motorole Moto G4, co jest raczej pewne. Dodatkowo przypuszcza się, że obok Moto G4 zobaczymy też Moto G4 Plus, ale Motorola nie zdradziła niestety żadnych szczegółów do tej pory.

Na szczęście od czego są przecieki i plotki, a te ujawniły już kilka dosyć ważnych informacji. Najnowsze dane sugerują, że Moto G4 Plus będzie miał skaner odcisków palców w kwadratowym przycisku pod ekranem, a Moto G4 będzie pozbawiony tego udogodnienia. Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to słabe posunięcie firmy, tym bardziej, że w tym roku czytnik linii papilarnych jest już standardem w większości urządzeń. Poniżej możecie zobaczyć ostatnie zdjęcie przedstawiające nadchodzący smartfon od Motoroli.

Moto G4 Plus - render
Moto G4 Plus – render

 

Plotki zdradzają również, że oba smartfony będą miały metalową ramkę, zaś cała pozostała obudowa będzie wykonana z plastiku, co nikogo nie powinno dziwić. Inne informacje twierdzą, że zarówno Moto G4, jak i Moto G4 Plus będą miały 5,5-calowy wyświetlacz. Nie ma co prawda informacji o rozdzielczości, ale spodziewam się, że jeśli w G4 nie będzie Full HD, to będzie w G4 Plus. Dodatkowo oba urządzenia mają być dostępne w wariancie z 16 GB pamięci wbudowanej. Jeśli chodzi o aparaty, to tutaj powinniśmy zobaczyć 13 megapikseli w Moto G4 i 16 megapikseli w Moto G4 Plus. Mowa oczywiście o aparatach z tyłu. Smartfony mają być dostępne w dwóch standardowych kolorach – białym i czarnym.

przez FoneArena

2 KOMENTARZE

  1. „Najnowsze dane sugerują, że Moto G4 Plus będzie miał skaner odcisków
    palców w kwadratowym przycisku pod ekranem, a Moto G4 będzie pozbawiony
    tego udogodnienia. Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to słabe
    posunięcie firmy, tym bardziej, że w tym roku czytnik linii papilarnych
    jest już standardem w większości urządzeń.” Czytam to kolejny raz i nie mogę wyjść z podziwu braku logicznego myślenia. Jakie słabe posunięcie, skoro właśnie będzie wersja plus z czytnikiem i może jeszcze z jakimś smaczkiem? Będą to urządzenia z różnych półek. Gdyby była tylko moto E do 600zł, a później tylko G plus ze skanerem za pewnie jakieś 1200zł, to pomiędzy nimi byłaby dziura, którą właśnie zapełni G bez skanera, zupełnie różne urządzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj