Mimo tego, że na horyzoncie widać już informacje o jego następcy to Honor 7 nadal jest jednym z ciekawszych smartfonów do 1500 złotych. A nie są to wcale słowa rzucone na wiatr, bo sam go używałem przez kilka miesięcy i swoje wrażenia opisałem w recenzji. Jeśli planowaliście zakupić właśnie ten model to teraz jest ku temu najlepsza okazja, bo jest tańszy o 200 złotych.

Honor 7 naprawdę był przemyślanym modelem, który miał prawie wszystko. Świetnie wykonana obudowa, bardzo wydajna bateria, lepsze podzespoły niż w nieco wcześniej pokazanym Huawei P8, przydatny przycisk funkcyjny, szybki czytnik linii papilarnych czy aktywny dual SIM i do szczęścia w zasadzie brakowało tylko NFC i optycznej stabilizacji w aparacie. Smartfon w większości sklepów kosztuje około 1500 złotych, ale dobrze, że są takie promocje jak ta dzisiaj.

Honor 7 / fot. x-kom
Honor 7 / fot. x-kom

 

Smartfon w ofercie x-kom trafił do „Gorącego Strzału” i jego cena została obniżona o 200 złotych. Teraz za Honora 7 w szarym kolorze Mystery Grey (w sumie to najlepszy wariant kolorystyczny) i 16 GB pamięci wbudowanej zapłacimy 1299 złotych. Trzeba jednak się pośpieszyć, bo do końca promocji zostało kilka godzin – oferta kończy się o 22:00.

Swego rodzaju wyprzedaż może sugerować jedno – nadchodzi następca, czyli Honor 8 lub Honor V8, który pojawił się już w sieci nawet na kilku zdjęciach. Najważniejszą nowością ma być podwójny aparat, podobnie jak w Huawei P9.

źródło: x-kom