Z kolejnym wygiętym smartfonem LG jest tak jak z aktualizacjami do niektórych smartfonów. Mają być, już są, ale jednak nie, później są anulowane, a potem okazuje się, że się pojawiają z opóźnieniem. Pod koniec ubiegłego roku mówiło się, że smartfon w ogóle się nie pojawi, przez długi czas była cisza, a teraz dowiadujemy się, że 3. generacja Flexa może się pojawić. Kiedy?

W sumie to już jakoś zapomniałem o tym smartfonie i rzeczywiście myślałem, że ta seria skończy się na LG G Flex 2. Może dlatego, że przez długi czas nie było o nim żadnych informacji i sądziłem, że czeka go podobny los jak Samsunga Round. Widziałem go co prawda w rękach kilku osób, które pytały mnie o etui, ale i tak uważam, że jest to smartfon, który miał zbadać zapotrzebowanie na tak nietypowy bądź co bądź sprzęt. Trochę sytuację jednak zmienia informacja o LG G Flex 3.

Jak się okazuje, LG G Flex 3 może ujrzeć światło dzienne i to całkiem niedługo, bo na wrześniowych targach IFA 2016 w Berlinie. Skoro Flex to na pewno będzie zakrzywiony wyświetlacz, ale tym razem smartfon będzie mógł pochwalić się znacznie lepszymi parametrami, które swoją drogą są bardzo zbliżone do tego, co ma… OnePlus 3.

LG G Flex 3 ma mieć czterordzeniowego Snapdragona 820 z 4 GB RAM, 64-gigabajtową pamięć wbudowaną i 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD. Różnica w jakości obrazu względem poprzednika może być znaczna. Co ciekawe, ma pojawić się podwójny aparat jak w LG G5 i 8-megapikselowa kamerka z przodu.

źródło: Phonespot