Promocja: LG G5 z modułem aparatu LG Cam Plus i smartwatchem za złotówkę

0

LG G5 to jeden z tegorocznych flagowych smartfonów, który trochę przespał swoją sklepową premierę. No bo jak inaczej nazwać sytuację, w której smartfon dopiero trzy miesiące po światowej premierze trafia do sprzedaży i w dodatku później niż taki Huawei P9, który został pokazany… w kwietniu. Trzeba nadrabiać ciekawymi ofertami i właśnie taką można teraz znaleźć w Sferis

LG G5 już przetestowaliśmy i trzeba przyznać, że szerokokątny obiektyw aparatu naprawdę robi robotę, a ekran jest ostry jak impreza na akademikach. Smartfon nie jest oczywiście bez wad, ale ma też sporo silnych zalet, które razem w parze z modułową budową przyciągają i zarazem intrygują. Smartfon wyceniony jest raczej jak na typowego flagowca przystało i jeśli jest ktoś, kto rzeczywiście chce przeznaczyć prawie  3 tysiące złotych na LG G5, to teraz jest dobra okazja.

LG G5 można było dorwać ze słuchawkami Bang&Olufsen w zestawie, ale tylko w przedsprzedaży. Smartfon trafił już do regularnej sprzedaży i nic nie zanosiło się, by coś było do niego dodawane. Specjalną ofertę przygotował jednak Sferis, gdzie w cenie 2899 złotych razem z flagowcem dostajemy za darmo moduł fotograficzny LG Cam Plus o wartości 399 złotych i na dodatek smartwatch MyKronoz ZeFit 2 za złotówkę, który normalnie kosztuje niecałe dwieście złotych. Trzeba przyznać, że oferta jest ciekawa, o ile oczywiście jesteśmy zainteresowani LG G5.

Promocja jest ważna od 27.05 i zapewne do wyczerpania zapasów.

źródło: Sferis (Katalog maj/czerwiec)