Wczoraj mogliście przeczytać recenzję ciekawych słuchawek Plantronics BackBeat FIT, które są bezprzewodowe i odporne na wodę. Wspomniałem też, że słuchawek jest naprawdę cała masa i akurat tak się złożyło, że dzisiaj też będzie o tego typu akcesoriach. A to za sprawą dobrej pormocji na Plantronics BackBeat Go 2, które można kupić o ponad połowę taniej.

Plantronics BackBeat Go 2 podobnie jak FIT’y to też słuchawki bezprzewodowe, które połączymy ze smartfonem przez Bluetooth. Mają jednak nieco inną konstrukcję, bo są połączone trochę dłuższym przewodem (a nie elastycznym pałąkiem), na którym znajduje się pilot z przyciskami do sterowania. Inaczej wyglądają też obudowy przetworników, gdzie w jednej z nich zamontowano też złącze microUSB do ładowania. Zapewne z tego powodu są nieco większe niż typowe słuchawki douszne.  Fajnym dodatkiem jest też etui z wbudowanym powerbankiem, więc możemy podładować baterię w słuchawkach bez konieczności szukania gniazdka z prądem. Według producenta słuchawki mogą wytrzymaćponad 14 godzin słuchania muzyki.

Plantronics BackBeat Go 2 / fot. Plantronics
Plantronics BackBeat Go 2 / fot. Plantronics

 

Plantronics BackBeat Go 2 są do jutra w promocji i można je kupić za 39,99 dolarów, a nie jak to było wcześniej 99,99 dolarów (na stronie producenta cały czas jest taka cena). Słuchawki są też dostępne w Polsce, ale trzeba wydać na nie około 250 złotych. Zatem szybko licząc i biorąc pod uwagę darmową dostawę ze sklepu DailySteals, oszczędzamy jakieś 80-90 złotych. Dla zainteresowanych, link do oferty jest w źródle.

źródło: DailySteals przez PhoneArena