Pewnie pomyślicie, że to news z d*py i poniekąd tak jest. Ale dla niektórych osób kolor smartfonu ma większe znaczenie niż to co ma w środku – szczególnie jak jesteś klientką o blond włosach z yorkiem na rękach i białych kozaczkach na nogach, koniecznie poszukującą iPhone’a w kolorze różowym. No i właśnie muszę takie osoby zmartwić, bo prawdopodobnie Galaxy Note 7 w takim kolorze nie będzie. Ale za to będzie w innych czterech i całkiem przyjemnych kolorach. 

Pamiętacie w ilu kolorach był dostępny Galaxy S7? Jak mnie pamięć nie myli to czterech – białym, czarnym, złotym i srebrnym, choć ten ostatni zazwyczaj można spotkać u operatorów. A przepraszam, jest jeszcze różowy o którym pisałem jakiś czas temu, więc łącznie mamy pięć kolorów. Podobnie może być z przyszłym Galaxy Note, ale na samym początku będą na pewno cztery wersje kolorystyczne, które nieco różnią się od tych w jakich jest dostępny flagowiec z serii Galaxy S.

Patrząc na poniższe grafiki można zobaczyć Samsunga Galaxy Note 7 w trzech kolorach, do których dochodzi jeszcze ten najbardziej klasyczny, czyli czarny z poprzednich przecieków. Mamy zatem smartfon w kolorze czarnym, złotym, błękitnym (podobno Blue Coral) i srebrny, który dla mnie wygląda bardziej jak biały (srebrny w przypadku Galaxy S7 edge ma jednak nieco inny, bardziej „metaliczny” odcień, nawet na grafikach prasowych). Do mnie najbardziej przemawia czarny, o ile będzie to ten sam odcień co w przypadku Galaxy S7. A Wam który się podoba?

Samsung Galaxy Note 7 - błękitny / fot. Seeko
Samsung Galaxy Note 7 – błękitny / fot. Seeko
Samsung Galaxy Note 7 - złoty
Samsung Galaxy Note 7 – złoty / fot. Seeko
Samsung Galaxy Note 7 - srebrny (biały)
Samsung Galaxy Note 7 – srebrny (biały) / fot. Seeko

 

źródło: Seeko, SamMobile