Mówcie co chcecie, ale dzisiaj najważniejszym wydarzeniem wcale nie jest 717. rocznica przyznania praw miejskich Białogardowi czy wybranie Henryka IV Burbona na króla Francji, przynajmniej dla nas. Drugi sierpnia to ważny dzień dla miłośników urządzeń mobilnych i nowych technologii, bo to właśnie w tym dniu Samsung na Galaxy Note Unpacked 2016 pokaże nam kolejnego smartfona z rysikiem – Samsunga Galaxy Note 7. W związku z tym zapraszam na relację na żywo z premiery tego urządzenia.

Kilka godzin temu pisałem, gdzie i jak można obejrzeć livestream z nowojorskiej konferencji Galaxy Note Unpacked 2016. Zawsze można to połączyć z relacją na żywo, którą będę prowadził w tym wpisie. Mnie co prawda w Nowym Jorku zabrakło, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić relację na żywo z Polski i to w dodatku z najlepiej przystosowanego do tego miejsca w Kielcach – prosto z salonu Samsung Brand Store. Pamiętajcie, konferencja w nowym Jorku ma rozpocząć się o godzinie 17:00, a ja zapraszam tutaj na chwilę przed tą godziną.

Poniżej możecie śledzić całą relację oraz komentować całe wydarzenie bezpośrednio w widgecie logując się przez Twittera lub Facebooka albo korzystając z sekcji komentarzy i Disqusa na stronie.