Już za kilka godzin nowy przedstawiciel serii Galaxy Note stanie się faktem. Jak to już zazwyczaj bywa, każdy kto jest zainteresowany premierą Samsunga Galaxy Note 7 może śledzić ją na żywo, nie ważne czy jest jeszcze w pracy, czy akurat wraca do domu tramwajem, robi zakupy na niedzielny obiad czy nawet siedzi „na dwójce”. Wszystko dlatego, że livestream można oglądać na urządzeniach mobilnych, komputerze, a nawet przez gogle Gear VR. Zachęcam i zapraszam, aby to wydarzenie śledzić razem z galaktycznym. 

Podczas premiery Galaxy S7 i Galaxy S7 edge Samsung odwalił kawał świetnej roboty, bo każdy kto był w Barcelonie mógł obejrzeć premierę w wirutalnej rzeczywistości, wykorzystując do tego gogle Samsung Gear VR, które potem mógł zabrać do domu. Podczas premiery Galaxy Note 7 może być podobnie, bo raz, że wrażenia są przednie, a dwa razem z nowym Galaxy Note mają pojawić się też nowe gogle Gear VR, więc fajnie byłoby z nich korzystać już podczas Unpacked.

Jak już zapewne wiecie, premiera Samsunga Galaxy Note 7 odbędzie się w Nowym Yorku i rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego. Ale jeśli ktoś ma choć trochę internetu w kieszeni to może obejrzeć to wydarzenie razem z nami, prosto z salonu Samsung Brand Store w Kielcach. Zapraszam tam i zapraszam też na stronę na chwilę przed 17:00. Pojawi się osobny wpis z relacją na żywo z Galaxy Note Unpacked 2016.

Oglądaj na urządzeniu mobilnym lub komputerze
  1. Wejdź na stronę www.samsung.com/galaxy albo włącz kanał Samsung Mobile na Youtubie kiedy wydarzenie się rozpocznie.
  2. Włącz 360 Live Stream.
Oglądaj z okularami Gear VR
  1. Wejdź do Oculus Store, wyszukaj aplikację Unpacked 360 View app.
  2. Pobierz i zainstaluj aplikację.
  3. Włącz aplikację przez okulary Gear VR kiedy rozpocznie się wydarzenie.

źródło: Samsung