Wczoraj koreański oddział LG potwierdził, że LG V10 bedzie miał swojego następcę. Dowiedzieliśmy się też, że zaskoczenia z nazwą nie będzie i koljny smartfon z tej serii będzie nazywał się po prostu LG V20. Wczoraj jeszcze nie było nic wiadomo o jego specyfikacji, ale dzisiaj już jest zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą jednej grafiki, którą możecie zobaczyć powyżej. 

Wygląda na to, że w dniu premiery Galaxy Note 7 niektórzy chcą by było trochę głośniej też o innym koreańskim smartfonie, który już niedługo ma się podobno pojawić. Mówi się o przyszłym miesiąciu, więc być może jego premiera będzie na targach IFA 2016 w Berlinie. To wszystko jednak jeszcze przed nami. Aktualnie w sieci pojawiła się grafika i do razu trzeba zaznaczyć, że nie ma pewności czy zawarte na niej informacje są nawet części zgodne z prawdą. Tym bardziej, że udostępnił ją mało znany (przynajmiej mnie) koreański serwis.

Nie mniej, grafika zawiera dosyć szczegółową specyfikację LG V20 i jeśli choć trochę się ona potwierdzi, będzie to naprawdę mocny i ciekawy smartfon. Będzie 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 820 i 4 GB pamięci RAM, ale ja najbardziej liczę na baterię, która w porównaniu do LG V10 ma być sporo większa – aż 4000 mAh. Smartfon ma też mieć 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej i slot na kartę pamięci do 256 GB. Według informacji ma też być nowy, 20-megapikselowy aparat z tyłu i 8-megapikselowy z przodu. Jak już wiemy ze wczorajszych informacji, LG V20 ma mieć od razu system Android 7.0 Nougat.

Specyfikacja wygląda zacnie i jest szansa, że taka rzeczywiście może być. Dla mnie mniej ważny jest procesor i strasznie kibicuję baterii, bo jeśli to „naprawią”, LG V20 będzie naprawdę dobrym flagowcem.

źródło: Sedaily przez AndroidCommunity