Już za nieco ponad dwa tygodnie rozpoczną się targi IFA 2016, na których z pewnością nie zabranie innowacyjnych produktów. Mniej więcej wiemy czego się spodziewać, choć jak wiadomo nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Pojawiają się zapowiedzi, które po trochu naprowadzają nas na to, co możemy zobaczy w Berlinie. Teraz – bardzo możliwe, że przez jakiś błąd – dowiadujemy się, że na IFA możemy zobaczyć nowy tablet – Samsung Galaxy Tab S3. 

Wiemy już, że na targach IFA 2016 możemy spodziewać się premiery nowej generacji smartwatcha od Samsunga, określanego teraz jako Samsunga Gear S3. I taka nazwa może zostać, co sugeruje – może nie jednoznacznie, ale jednak – najnowsza zapowiedź „Talk About 3”. Tam też dowiadujemy się, że zegarek pojawi się już 31 sierpnia, więc tuż przed rozpoczęciem targów. Ale jak się okazuje, to nie jedyna nowość, jaką szykuje dla nas Samsung, bo nowe informacje wskazują na to, że będzie też nowy tablet.

Samsung Galaxy Tab S3, podobno, bo nieoczekiwanie taki tablet pojawił się na kolumbijskiej stronie Samsunga, a przynajmniej jego nazwa (co zresztą widać poniżej). Nie wiadomo czy jest to błąd, jakieś niedopatrzenie czy celowe działanie, by wzbudzić większe zainteresowanie, ale jak to się mówi, co się pojawiło w Internecie to zostanie tam na zawsze. O tablecie niewiele wiemy, po za tym, że ma mieć „niewyobrażalną wydajność i design”. Ma mieć minimum 3 GB RAM i prawdopodobnie te same proporcje co poprzednik. Tego jednak dowiemy się zapewne na początku września.

Galaxy Tab S3 / fot. Samsung
Galaxy Tab S3 / fot. Samsung

 

źródło: Samsung