Wow, w ogóle nie sądziłem, że pomysł z zestawieniem najlepszych zdjęć zrobionych za pomocą aparatu w smartfonie tak się przyjmie. Trochę podszedłem do tego eksperymentalnie, ale teraz już wiem, że tego typu artykuły będą pojawiać się częściej. Po opublikowaniu pierwszej części od razu dostałem kilka wiadomości ze zdjęciami do następnego zestawienia, a nawet zestawień. I to mnie bardzo cieszy. Dlatego też, dzięki Waszej pomocy powstała druga część „Najlepszych zdjęć zrobionych smarfonem”.

Wcześniej myślałem, że udało mi się zrobić naprawdę niezłe zdjęcia, ale to co przysłaliście na galaktyczną skrzynkę, no po prostu czapki z głów. Widać, że niezależnie od telefonu można zrobić świetne fotografie i serdeczne dzięki, że postanowiliście się nimi tutaj podzielić.

Zdjęć jest dziesięć i każde kolejne zestawienie też będzie ich tyle zawierać. Wystarczy otworzyć zdjęcie w nowej karcie, by zobaczyć je w oryginalnej rozdzielczości – koniecznie Prawym przyciskiem myszy i Otwórz obraz w nowej karcie.

Pamiętajcie, tego typu zestawienie chcę tworzyć z Wami, więc jeśli chcecie pochwalić się swoimi zdjęciami, po porstu wyślijcie jest na adres: [email protected]. Jeśli uzbiera się odpowiednia liczba zdjęć, pojawi się kolejna część „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”.

Tutaj znajdziecie pierwszą część „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”.

Zdjęcie główne pochodzi z pixabay
Serdeczne dzięki dla Michała, Damiana, Kamila, Rafała i 
Sergiusza za podesłanie zdjęć