Do niedawna miałem wrażenie, że Samsung ma dobre smartfony, ale tylko z tej najwyższej półki. Do czasu aż pojawiła się najpierw seria Galaxy A, a potem Galaxy J. I dzisiaj właśnie będzie o jednym smartfonie z tej drugiej rodziny, który w tym roku doczekał się solidnego odświeżenia – Samsungu Galaxy J5 (2016).  A piszę o tym dlatego, że przez najbliższe dni można go kupić o 200 złotych taniej, co jest naprawdę dobrą okazją. 

Gdybym miał wskazać kilka najpopularniejszych smartfonów Samsunga ostatnich miesięcy, to na pewno wśród nich znalazłby się ten tytułowy, czyli Samsung Galaxy J5 w edycji na 2016 rok. Dlaczego? Tak jak wspomniałem wyżej, ma kilka istotnych zmian w porównaniu do poprzednika i zbiera dobre recenzje nie tylko od osób, które go kupiły, ale też recenzentów, przede wszystkim za wydajną baterię, ekran i jakość wykonania. W Galaxy J5 (2016) znajdziemy baterię o pojemności 3100 mAh, która potrafi wytrzymać nawet 6 godzin na ekranie, 5,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED, który niegdyś był zarezerwowany dla smartfonów Samsunga z wyższej półki i smukłą obudowę z aluminową ramką.

Samsung Galaxy J5 (2016) / fot. Samsung
Samsung Galaxy J5 (2016) / fot. Samsung

 

Do niedawna na Samsunga Galaxy J5 (2016) trzeba było przeznaczyć ponad tysiąc złotych i nadal w większości sklepów taka cena obowiązuje. Dlatego też trzeba wypatrywać promocji, ale wiecie, takich z prawdziwego zdarzenia. Jeśli więc zastanawiacie się nad zakupem wspomnianego smartfonu to teraz jest najlepszy czas by to zrobić. Wszystko za sprawą promocji jaka jest w sklepie internetowym Sferis, gdzie Galaxy J5 (2016) jest dostępny o 200 złotych taniej niż cena regularna. Aktualnie, po wpisaniu kodu rabatowego „GalaxyJ” podczas składania zamówienia, cena smartfonu obniża się do 899 złotych. Patrząc w porównywarkę cen, jest to obecnie najniższa cena tego smartfonu spośród wszystkich większych sklepów z elektroniką.

galaxy-j5-2016-promo

Promocja nie trwa wiecznie i oferta jest ważna do końca tego tygodnia, czyli do 18 września. Smartfon jest dostępny w trzech kolorach – białym, czarnym i złotym. Pamiętajcie też, że wybierając opcję odbioru zamówienia w jednym z salonów Sferis nie zostanie doliczony koszt dostawy.

Materiał powstał we współpracy ze sklepem Sferis